Wracam jednak po wyborach

Kochani,

postanowiłem, że wrócę jednak po wyborach.

Dlaczego akurat tak po wyborach?

Ano bo pomimo, że podkreślałem, że są to najważniejsze wybory od w zasadzie przedwojnia i pomimo, że nadal tak uważam, to zdecydowałem, że tym razem nie będą w ogóle się “wtrącać”.

Dlaczego?

Ano po pierwsze bo naszło mnie takie jakieś widzimisię, że tym razem nikomu nie będę nic na blogu ani sugerował, ani nikogo nie będą demaskował, ani tym bardziej do niczego nie będę namawiał.

Każdy ma swój rozum, każdy ma swe sumienie i każdy sam wybierze sobie takich reprezentantów jakiś chce.

Znacie moje preferencje. Nie zmieniły się one i raczej nie zmienią do czasu wyborów, a jeśliby nastąpiła jakaś straszna katastrofa i w konsekwencji zmuszony byłbym zagłosować inaczej, to poinformuję Was o tym.

Mam nadzieję, że na jesieni powstanie nowy rząd, który będzie dysponował większością konstytucyjną i która pozwoli porządnie wziąć się w końcu za odbudowę naszej Ojczyzny. Dlaczego tak mi zależy na tym, aby Prawo i Sprawiedliwość miało taką większość? Bo wtedy już nikt nie będzie mógł mówić, że się nie dało i będzie można po czterech latach z czystym sumieniem takie rządy rozliczyć. Oczywiście dalej będę wrzucał co jakiś czas różne rzeczy i komentarze na facebook’u, abyście się nie zatęsknili. Na jesień planuję nową, szerszą formę bloga, która mam nadzieję wszystkim się bardziej spodoba i pozwoli przyciągnąć jeszcze większą liczbę osób.

Po drugie, nie chcę brać udziału w przedwyborczym wariactwie. Niestety w takim ustroju jaki mamy, mamy do czynienia z cyrkiem a nie wyborami, a że ja cyrku od urodzenia nie znosiłem a i klaunów nie lubię to i sam nie chcę mieć z tym nic wspólnego, o!

To tyle.

PS: Prace nad książką idą pełną parą. Chcę zamknąć etapy porządkowania notatek i budowania planu szczegółowego do jesieni, potem przez Święta planuje sobie trochę od książki odpocząć, aby zebrać siły i po nabraniu odpowiedniego dystansu, od nowego roku, daj Boże, przystąpić już do pisania rękopisu.

Bardzo dziękuję wszystkim za wszelkie ciepłe słowa i wsparcie!

Z Bogiem!

2019.09.08, Tomasz Stachura

Dodaj komentarz